Zasady i warunki

____________________________________________________________

Zasady i warunki Ogólnie jest właścicielem i operatorem tej strony. Niniejszy dokument reguluje Twoje relacje z dostępem do tej witryny i korzystania z niej, a produkty i usługi dostępne za pośrednictwem tej witryny (łącznie „Usługi”) podlegają następującym warunkom, warunkom i uwagom („Warunki świadczenia usług”). Korzystając z Usług, wyrażasz zgodę na wszystkie Warunki świadczenia usług, które mogą być przez nas aktualizowane od czasu do czasu. Powinieneś regularnie sprawdzać tę stronę, aby zobaczyć wszelkie zmiany, które mogliśmy wprowadzić w Regulaminie. Dostęp do tej witryny jest tymczasowo dozwolony i zastrzegamy sobie prawo do wycofania lub zmiany Usług bez uprzedzenia. Nie ponosimy odpowiedzialności, jeśli z jakiegokolwiek powodu ta strona internetowa jest niedostępna w dowolnym momencie lub przez dowolny okres czasu. Od czasu do czasu możemy ograniczyć dostęp do części lub całości tej witryny. Ta strona internetowa może zawierać linki do innych stron internetowych („Witryny powiązane”), których nie obsługuje, nie ma kontroli nad połączonymi stronami internetowymi i nie ponosi za nie odpowiedzialności ani za jakiekolwiek straty lub szkody, które mogą wyniknąć z ich użytkowania. Korzystanie z połączonych stron będzie podlegać warunkom użytkowania i usługom zawartym na każdej takiej stronie.

Polityka prywatności Nasza polityka prywatności, która określa, w jaki sposób będziemy wykorzystywać Twoje informacje, można znaleźć. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na przetwarzanie tam opisane i gwarantujesz, że wszystkie podane przez Ciebie dane są prawidłowe. zakazy Nie wolno niewłaściwie korzystać z tej witryny. Nie będziesz: popełniać ani zachęcać do popełnienia przestępstwa; wysyłać lub rozpowszechniać wirusa, trojana, robaka, bomby logicznej lub innych materiałów, które są złośliwe, technologicznie szkodliwe, naruszają zaufanie lub w jakikolwiek sposób obraźliwe lub nieprzyzwoite; włamać się do dowolnego aspektu Usługi; uszkodzone dane; drażnić innych użytkowników; naruszać praw własności innych osób; wysyłać niezamówionych materiałów reklamowych lub promocyjnych, zwykle zwanych „spamem”; lub próbować wpłynąć na wydajność lub funkcjonalność dowolnego sprzętu komputerowego lub sprzętu dostępnego za pośrednictwem tej witryny. Naruszenie tego postanowienia byłoby przestępstwem i zgłosi takie naruszenie odpowiednim organom ścigania i ujawni im twoją tożsamość. Nie będziemy ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody spowodowane rozproszonym atakiem typu „odmowa usługi”, wirusem lub innym technologicznie szkodliwym materiałem, który może zainfekować sprzęt komputerowy, programy komputerowe, dane lub inne materiały zastrzeżone wynikające z korzystania z tej witryny lub pobrania jakichkolwiek opublikowane na nim materiały, lub dowolna strona z nimi związana.

Własność intelektualna, oprogramowanie i treści Prawa własności intelektualnej do wszystkich programów i treści (w tym obrazów fotograficznych) udostępnianych na tej stronie lub za jej pośrednictwem pozostają własnością lub jej licencjodawców i są chronione prawami autorskimi i traktatami na całym świecie. Wszelkie takie prawa są zastrzeżone i ich licencjodawców. Możesz przechowywać, drukować i wyświetlać treści wyłącznie do użytku osobistego. Nie możesz publikować, manipulować, dystrybuować ani w żaden sposób powielać, w żadnym formacie, żadnej treści lub kopii treści dostarczonych Tobie lub pojawiających się na tej stronie internetowej, ani nie możesz używać takich treści w związku z działalnością gospodarczą lub handlową przedsiębiorstwa. Warunki sprzedaży Składając zamówienie, oferujesz zakup produktu zgodnie z następującymi warunkami. Wszystkie zamówienia są uzależnione od dostępności i potwierdzenia ceny zamówienia. Czas wysyłki może się różnić w zależności od dostępności i może być opóźniony z powodu opóźnień pocztowych lub siły wyższej, za które nie będziemy odpowiedzialni.

Aby zawrzeć umowę, musisz mieć co najmniej 18 lat i posiadać ważną kartę kredytową lub debetową wydaną przez bank, który akceptujemy. zastrzega sobie prawo do odrzucenia wszelkich przesłanych aplikacji. Jeśli Twoje zamówienie zostanie zaakceptowane, poinformujemy Cię e-mailem i potwierdzimy tożsamość strony, z którą zawarłeś umowę. W niektórych przypadkach będzie to zazwyczaj lub może być strona trzecia. Jeśli zawierasz umowę z osobą trzecią, nie działa ona jako agent lub zleceniodawca, a umowa zawarta jest między tobą a tą stroną trzecią i będzie podlegać warunkom sprzedaży, które ci zapewni. Składając zamówienie, zgadzasz się, że wszystkie przekazane nam dane są prawdziwe i dokładne, że jesteś autoryzowanym użytkownikiem karty kredytowej lub debetowej użytej do złożenia zamówienia i że masz wystarczające środki na pokrycie